20 січня - День Кіборгів
Цього дня вся Україна вшановує пам’ять героїв-захисників Донецького аеропорту, яких народ прозвав «кіборгами» за їхню неймовірну мужність і незламність.
Учні Іванівського ліцею долучилися до цієї важливої події, відвідавши музей, присвячений захисникам України. Під час екскурсії вони мали змогу дізнатися більше про події, що відбувалися під час оборони Донецького аеропорту, та про героїв, які стали символом незламності нашого народу.
Особливу гордість викликало те, що серед героїв-кіборгів є наш земляк – Володимир Козак, уродженець села Мала Антонівка. Його мужність і самовідданість стали прикладом для всіх поколінь українців.
Слава Україні! Героям слава!

Козак Володимир Миколайович


Учні 6-7 класів відвідали
шкільний краєзнавчий музей.
Завідувач музею Якименко Василь Васильович ознайомив учнів з історією нашого села.




За підтримки настоятиля храму Різдва Пресвятої Богородиці отця Миколая, який був учасником АТО та військовим капеланом у складі 72 бригади у шкільному краєзнавчому музеї було оформлено експозицію «Учасники АТО – наша гордість і сила». Із зони бойових дій він привіз для музею бойовий прапор із підписами воїнів 72 бригади, бронежилет, кітель воїна, осколки від снарядів, гільзи від бойових патронів, РПГ та ЗРК.



З ініціативи адміністрації школи та вчителя української мови, літератури та Київщинознавства Надії Пилипівни Шамоти у 2001 році в школі було створено краєзнавчий музей.
Основою для створення музею послужили експонати, які зберігалися в сільському Будинку культури, в кабінеті історії та Військової підготовки.
Був даний клич до учнів, які приносили з дому, від сусідів, рідних старі речі, фотографії, писемні джерела.

Вчитель фізики, художник-аматор ВОРОНА Андрій Петрович намалював картини краєвидів села Іванівки, за фотознімком церкву Різдва Пресвятої Богородиці, яка була зруйнована в 1965 році комуністичними активістами села.


Музей школи складається із
4 експозицій.
Перша експозиція : "ПРЕДМЕТИ ПОБУТУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ В ХІХ – поч. ХХ ст.”.
Тут розміщені вишиті рушники, чоловічі та жіночі вишиті полотняні сорочки, домоткані ряднини, рублі, качалки, вугільні праски, якими прасували одяг, гребені і гребінки, на яких чесали коноплі, дерев`яне корито, личаки, плетені з рогожі. Є посуд – глечики, тикви, макітри, глиняні миски, дерев`яні та мідні ложки, маслобійка, рогачі, лопата для хліба, коромисла, ціп, кілька прядок, камінь від ручного жорна та інші речі побуту.



Друга експозиція:
" З ІСТОРІЇ СЕЛА ІВАНІВКА”.
Тут на стендах розміщені копії архівних відомостей про село Іванівку (Янківку, Лопатинщину), фотознімки села Іванівки 40-70-х років, альбоми, герб і прапор села та історія їх виникнення, відомості про видатних людей села.

Третя експозиція :
"ІСТОРІЯ ОСВІТИ СЕЛА”
Тут розміщені картини старої школи і нової, багато фотознімків із шкільного життя 50-70-х років, випускні альбоми учнів школи. Є шкільні приладдя, якими користувалися раніше.
